Úvodní strana

Závody

Návštěvní kniha

Naši spoznoři:

Snoopyho jarní zkoušky + neoficiální závody
(Cena nováčka a Paralelní závod)

V sobotu 21.4.2007 jsme v Dubenci pořádali Jarní zkoušky a s nimi dva neoficiální závody. Předzávodní přípravy bohužel narušila překvapivá zpráva, že rozhodčí Ajglová, která nám počátkem zimy přislíbila účast a na kterou jsme obdrželi od klubu delegaci, má pozastavenou činnost a nepřijede.
Jediným řešením se nakonec tři dny před závody ukázala možnost, aby závody odpískala Eva Plíštilová. Byly to její první závody v roli rozhodčí a navíc se do poslední chvíle musela zabývat i organizačními záležitostmi, takže program pak neprobíhal tak rychle, jak jsme si všichni představovali. Časové zdržení se zhoršilo i díky tomu, že jsme umožnili platby neoficiálních závodů při prezenci a spousta závodníků se ještě chtěla na tyto závody dodatečně přihlásit. Příště už tak hodní nebudeme, protože každý dobrý skutek bývá po zásluze potrestán.
Naštěstí nám počasí přálo, téměř letní idylku narušovala jen všudypřítomná vůně háravých fenek. Mezi první a druhou sérií zkoušek proběhla Cena nováčka - neoficiální běh pro začínající týmy. Oproti propozicím se nakonec místo jumpingu běžela trať se zónovkami, se kterou si nejlíp poradili nováčci v kategorii large.
Vzhledem k časovému skluzu jsme po druhých zkouškách vyhlásili vítěze součtů zkoušek a Ceny nováčka, aby mohli odjet ti, kteří už spěchali domů (omlouváme se všem, kteří kvůli našemu zdržení dorazili pozdě za pracovními povinnostmi nebo na plánované mejdany). Přesto se na paralelní závod dodatečně nahlásil dostatek dalších zájemců a tento večerní běh se stal skutečnou podívanou, ve které zaslouženě zvítězili ti nejlepší.
Děkujeme všem, kteří s námi vydrželi až do konce závodů, dále Pavlovi Koškovi za poskytnutí tabulek na zpracování výsledků (k tvorbě vlastních nám chybí potřebné myšlenkové pochody:-)) a především holkám z týmu Be happy Semily za pomoc při organizaci!

A zde jsou výsledky ve formátu XLS:
ZKOUŠKY 1 - ZKOUŠKY 2
SOUČET ZKOUŠEK
CENA NOVÁČKA - PARALELNÍ ZÁVOD

Denny
Molly

(c) Jana Zemková