+ Agility pod Zvičinou

Úvodní strana

Závody

Návštěvní kniha

Velká zvičinská 2017

23.-24.9.2017 - PROPOZICE (.pdf)

Velká zvičinská měla letos několik premiér. Poprvé jsme měli plno nebo dokonce přeplněno, v sobotu jsme navyšovali limit závodníků z 80 na 90. Poprvé tu byla opravdu silná zahraniční účast, běhalo u nás 12 polských týmů. A bohužel... poprvé na zdobínských závodech opravdu pršelo. Obvykle to bývá suché místo. Jenže celé září bylo deštivé, takže plac byl nasáklý vodou už z předchozích dešťů, a od pátku večer pršelo s malými přestávkami až do noci ze soboty na neděli. Po sobotních bězích byl terén hodně rozblácený a dalo by se říct, že závody byly na hranici zrušení. Pár závodníků se rozhodlo neděli vzdát. Ale v sobotu ráno přišel pořadatelský tým s geniální myšlenkou navozit na plochu suchý písek z haly, což situaci zachránilo a na vzniklém povrchu se běhalo dobře a bezpečně. Jak ale dopadl náš trávník, to dokumentují fotky vpravo.
Závody posuzovala Jiřina Máčková, kterou jsem měli pozvanou už na první ročník Velké. Tentokrát nás požádala o trochu širší plochu parkuru (což u nás není snadné). Její parkury byly zajímavé (a třeba zkoušky A1 obsahovaly dost velké výzvy) a přestavby velice rychlé.
Bohužel tentokrát vzhledem k počasí nedošlo na plánované posezení u ohníčku, a tak ti nejvytrvalejší poseděli do pozdních večerních hodin aspoň v kuchyňce. Snad nám bude příští rok přát počasí víc.

Výsledky v databázi kacr.info

Vítězové ACANA FINÁLE 2017:
small - Jana Zemková a Only One Perla z Polabí (šeltie)
medium - Michaela Chudobová a Just for Love Bonny Dux (šeltie)
large - Pavel Košek a Born To Run Czech Fan (border kolie)

Děkujeme našim sponzorům:
WEBER MLÝN
Zemědělské družstvo Bašnice


(c) Jana Zemková