+ Agility pod Zvičinou

Úvodní strana

Závody

Návštěvní kniha

Velká zvičinská 2016

24.-25.9.2016 - PROPOZICE (.doc)

Už třetí ročník našich dvoudenních závodů proběhl za nádherného pozdně letního počasí a potěšilo nás, že dorazili přátelé zblízka i zdaleka. Účast závodníků byla tak nějak průměrná, v sobotu přijelo 66 týmů, v neděli 55. Atmosféra ale byla stejně jako loni velice příjemná, užili jsme si spoustu zábavy a došlo i na večerní posezení u ohníčku.
Stejně jako letní Večerníček posuzovala i naše podzimní závody Lenka Pánková. Dobíhavost byla tentokrát o něco vyšší než v červenci, ale i tak nám daly záludné parkury pořádně zabrat a při prohlídkách často vznikaly diskusní kroužky, které se snažily odhalit to nejlepší řešení. Hodně záludností obsahoval nedělní finálový běh, který byl napínavý do poslední chvíle a fandilo se skoro jako na MS!
Ceny byly tentokrát bohaté. Vedle již tradičních skleněných hrnečků, Kubištových hořických trubiček a jablíček z Bašnicnás podpořil Weber Mlýn, Mira Mar, BAF PET, EQUUS & CANIS a DOG TRACE. A protože poslední jmenovaný sponzor věnoval jednu speciální cenu, která se nedala nijak roztrojit mezi tři kategorie, vyhlásili jsme nejlepší tým závodů ze všech velikostních kategorií dle součtu otevřených běhů - vyhrála Míša Chudobová s Jessíčkem, která svůj skvělý víkend potvrdila i vítězstvím ve finále.
Děkujeme všem, kteří se na přípravách a pořádání závodů podíleli!


Fotky ze závodů: Lucka Petirová

fb stránka závodu

Výsledky v databázi kacr.info

Vítězové finále 2016:
small - Petr Andrýs a Cyrano Královská Manta (papillon)
medium - Michaela Chudobová a Just for Love Bonny Dux (šeltie)
large - Eva Linková a Ado by Breembark (border kolie)
Děkujeme našim sponzorům:
Kubištovy Hořické trubičky
Zemědělské družstvo Bašnice
DOG TRACE B&F s.r.o.
WEBER MLÝN
MIRA MAR
EQUUS & CANIS
(c) Jana Zemková