+ Agility pod Zvičinou

Úvodní strana

Závody

Návštěvní kniha

Velká zvičinská 2014

19.-20.9.2015 - PROPOZICE (.doc)

Přípravy na druhý ročník našich dvoudenních závodů zkomplikovalo velké sucho a stav parkuru nebyl příliš reprezentativní. Ale naštěstí se před závody podařilo srovnat aspoň nejhorší nerovnosti. Účast závodníků byla tentokrát slabší, bohužel se na poslední chvíli odhlásila spousta týmů, hlavně kvůli nemocem a zranění. V sobotu startovalo 30 large, 9 medium, 16 small, v neděli bylo ještě o pár týmů méně. A tak jsme v sobotu doplnili program o "nepovinnou" tuneliádu. Stejně jako loni dorazily také dvě polské závodnice.
Opět jsme si připravili pestré ceny pro vítěze. Opět jsme měli jablíčka ze Zemědělského družstva Bašnice, Kubištovy hořické trubičky a poukázky do veterinární ordinace Daktari. Krmiva pro pejsky byla od firem Candy a krmiva.cz. A naši šikovní členové se i letos vytáhli při výrobě něčeho dobrého na zub - měli jsme tu marmelády, pečený čaj a koláčky za čisté běhy.
Jako rozhodčí jsme letos pozvali Katku Lerlovou. V sobotu stavěla parkury otevřených běhů hospitantka na rozhodčí Michaela Bařinková. Parkúry byly spíše běhavé, včetně tradičního závěrečného finále. Počasí nám přálo, naštěstí nedorazil žádný liják, který by z našeho suchého plácku udělal bahenní lázně. Na závodech byla navzdory slabší účasti skvělá atmosféra, užili jsme si spoustu srandy a k tomu nějaký ten tanec:-)
Děkujeme všem, kteří se na přípravách a pořádání závodů podíleli!


Fotky ze závodů: Pavla Bártová

Výsledky v databázi kacr.info

Vítězové finále 2015:
small - Jana Zemková a Cedrik z Dřevěné chaloupky (šeltie)
medium - Eva Nováková a Líza z Karlova hrádku (šeltie)
large - Pavel Košek a Auditor od Betlémské pastviny (border kolie)


(foto Pavla Bártová)

Děkujeme našim sponzorům:
Candy, spol. s r.o. - krmiva Nutram, K9, pamlsky Candies
Daktari – veterinární ordinace, Nový Svět Dvůr Králová nad Labem
Kubištovy Hořické trubičky
Zemědělské družstvo Bašnice - jablíčka
krmeni.cz - internetový obchod

     (c) Jana Zemková