Úvodní strana

Závody

Návštěvní kniha

Velká zvičinská 2014

20.-21.9.2014 - PROPOZICE (.doc)

Po několika menších zkouškových akcích jsme letos na Zdobíně uspořádali první "velké" dvoudenní závody. Aby se nestalo, že se na cvičák všichni nevejdeme, omezili jsme počet účastníků na 80 a počítali jsme, že optimální bude účast 60-70 týmů. A přesně tak to i dopadlo, v sobotu závodilo 67 týmů a v neděli 69. Více než polovina účastníků byla v kategorii large. Na poslední chvíli dorazily dokonce dvě závodnice z Polska.
Ceny pro vítěze byly tentokrát nejen typicky pejskařské. Vedle "tradičních" sponzorů - Candy (K9), Daktari a Hobycentrum Pištora - nás podpořilo také Zemědělské družstvo Bašnice (jablíčka), Kubištovy hořické trubičky a Motoristické zboží u Novotných. Slevové poukázky na obojky věnovala firma 4dox. Kromě toho jsme nadělovali ještě sladkosti domácí výroby - medovníky, cukroví a koláčky za čisté běhy. A i tentokrát dostali vítězové i skleněné hrnečky a tupláky s naším logem.
Snažili jsme se pozvat rozhodčí, která v našem kraji není často k vidění. Jiřina Máčková ze severní Moravy si pro nás připravila zajímavé parkury, na kterých bylo nutné se pořádně hýbat a přitom věnovat velkou pozornost dráze psa, kterého to často neslo jinam, než by psovod čekal. Stejně jako v minulých letech byl vrcholem závodů finálový běh, do kterého se během víkendu kvalifikovaly nejlepší týmy z jednotlivých běhů. Letos se podařilo na finále vytvořit skvělou atmosféru, díky které si závodníci i diváci závěr víkendu opravdu užili - viz fotky ze závodů:-).
Děkujeme všem, kteří se na přípravách a pořádání závodů podíleli. A taky bychom měli poděkovat "někomu nahoře", že nám i přes páteční noční liják dopřál během víkendu pěkné počasí.


Fotky ze závodů:
Pavla Bártová - Honza Růžička - Pavel Košek

Výsledky v databázi kacr.info

(výsledky ve formátu PDF doplníme)

Vítězové finále 2014:
small - Jana Zemková a Cedrik z Dřevěné chaloupky (šeltie)
medium - Iveta Štejfová a Šaron (kříženec)
large - Roman Linka a Coudy Dycou od Zlatonosné říčky (border kolie)


(foto Pavla Bártová)

Děkujeme našim sponzorům:
Candy, spol. s r.o. - krmiva Nutram, K9, pamlsky Candies
Daktari – veterinární ordinace, Nový Svět Dvůr Králová nad Labem
Kubištovy Hořické trubičky
Zemědělské družstvo Bašnice - jablíčka
Hobycentrum Pištora
Motoristické zboží u Novotných - Hořice
4dox - obojky se jménem

     


(c) Jana Zemková