Úvodní strana

Závody

Návštěvní kniha

Naši spoznoři:

Dubenecký pohár 2008 + MR kolií + Speciál šeltií

V sobotu 20.9.2008 jsme v Dubenci pořádali Dubenecký pohár. Jeho součástí bylo Mistrovství republiky kolií v agility (pro kolie dlouhosrsté a kolie krátkosrsté) a Speciál šeltií (pro small+medium dohromady). Tyto tituly se vyhlašovaly jako součet tří běhů - open jumping, open agility a speciální jumping (určený pouze pro kolie a šeltie). Posuzovala Veronika Vostrá, která stavěla převážně hodně rychlé a běhavé parkury (nejrychlejší postupovka dne byla 6,37 m/s!). Počasí nám přálo více než loni, sice jsme se příliš neohřáli, ale déšť tentokrát nedorazil.
V dohledné době určitě najdete nějaké fotky ze závodů na www.collie-smooth.com. Pokud znáte ještě jiný odkaz na fotky, budeme rádi, když ho zašlete na mail správce stránek nebo se s ním pochlubíte v návštěvní knížce.
Opět moc děkujeme kamarádkám z Be happy Semily a Katce Šubrtové za pomoc při pořádání závodů! Holky, bez vás by to nešlo!

VÝSLEDKY ZÁVODŮ ve formátu XLS
VÝSLEDKY MR KOLIÍ A SPECIÁLU ŠELTIÍ ve formátu XLS
Mistry republiky v agility kolií jsou Olga Sidimáková a Baron Britt Ronna Bohemia (kolie dlouhosrstá) a Lucie Ondrušková s Girlie Krásná louka (kolie krátkosrstá).
Vítězem Speciálu šeltií je Lucie Dušková s Lili z Vesničky u hranic.

Vítězům gratulujeme a děkujeme (nejen) všem koliářům a šeltičkářům za účast na závodech!
Poháry na MR kolií a Speciál šeltií věnoval Klub chovatelů kolií a šeltií Praha. Všichni účastníci obdrželi na památku diplom.

Denny
Molly

(c) Jana Zemková