Úvodní strana

Závody

Návštěvní kniha

Zvičinská jednička, dvojka a trojka
(dvojzkoušky a tuneliáda)

22.4.2017 - PROPOZICE
Vzhledem k mnoha dotazům trojkařů, jestli otevřeme závod i pro ně, a vzhledem k tomu, že většina našich členů už má psa v A3, došlo v roce 2017 na úpravu programu a z kdysi jedničkářského speciálu se stal "speciál pro všechny". Na programu byly dvě zkoušky pro každou kategorii a k tomu speciální tuneliáda pro A1 a druhá tuneliáda pro A2+A3.
Opět nás potěšil velký zájem o závody, původně stanovený limit 60 závodníků jsme opět navyšovali a v den závodu bylo přihlášeno 22 jedničkářů, 30 dvojkařů a 26 trojkařů.
Předpověď počasí hrozila velkým větrem, a tak jsme se báli, co to udělá s našimi těžkými plnými bočnicemi, dokonce jsme zvažovali zapůjčení bočnic z jiného cvičáku. Ale nakonec jsme to riskli a naštěstí se zrovna na Zdobíně žádná vichřice nekonala. Závody nám přijela posuzovat Katka Lerlová, která se u nás moc neohřála, ale ta sněhová vánice naštěstí počkala až do neděle. A tak závody proběhly bez kalamitních situací, i když bylo chladněji, než bychom si přáli.
Mezi cenami pro závodníky byly již tradičně pečené čaje od Jany Stupkové, tentokrát ozdobené malými kulíšky. A velkou radost nám udělal sponzorský dar firmy Pfeifer, která vyrábí vánoční ozdoby a věnovala nám krásné ručně malované pejsky.

VÝSLEDKY V DATABÁZI KACR.INFO
FB stránka závodu

Děkujeme našim sponzorům:
PFEIFER Art Glass s.r.o. - ručně vyráběné vánoční ozdoby
MIRA MAR - pamlsky pro psy
(c) Jana Zemková