Úvodní strana

Závody

Návštěvní kniha

Naši spoznoři:

Snoopyho pohár 2007

V sobotu 16.6.2007 jsme v Dubenci pořádali Snoopyho pohár. Ráno nás sice strašilo počasí a začátek závodů se trošku opozdil kvůli několika závodníkům ztraceným na objížďce kolem Hořic (i pan rozhodčí se nám ztratil), dál ale všechno fungovalo, snad ke spokojenosti všech zúčastněných. Sluníčko se nakonec přece jen objevilo a mnozí si odvezli slušivé opálení. Svoji premiéru měla kantýna vybavená elektřinou, takže došlo i na nanuky, chlazené pivo, a i to kafíčko se vařilo rychleji:-)
Rozhodčí Zdeněk Spolek stavěl zajímavé rychlé parkury (svědčí o tom postupovky těch nejrychlejších týmů - běžně kolem 5 m/s), které mnohým z nás pořádně zamotaly hlavu. Nákresy parkurů si můžete prohlédnout na stránkách Martiny Konečné The Little Bodyguard.
Tentokrát se na našich závodech sešlo několik pilných fotografů, jejich tvorbu najdete už teď nebo v blízké budoucnosti na stránkách:
Od Čeníčka
Agility Be Happy Semily
CHS Hardy Horde
Růžičkovi a kraťandy Skip a Odie
Pokud víte o dalších fotkách, napište nám prosím odkaz, rádi ho sem přidáme!
Moc děkujeme dámskému triu z Be happy Semily a Martině Konečné za pomoc při organizaci! Holky, díky, bez vás by to bylo mnohem těžší!

VÝSLEDKY ve formátu XLS

Denny
Molly

(c) Jana Zemková